KRAL ŞAKİR’E OSMANİYE BELEDİYESİ 4.KİTAP FUARINDA BÜYÜK İLGİ

Osmaniye Belediyesi 4.Kitap Fuarı kapsamında Osmaniye’ye gelen Kral Şakir’in çizeri Varol Yaşaroğlu,  ‘Kral Şakir ve Çocuk Olmak’ konulu söyleşi programında sevenleriyle bir araya geldi.

Çocukların Varol Abi’si, Kral Şakir’in yaratıcısı Varol Yaşaroğlu, Osmaniye Belediyesi 4’üncü Kitap Fuarı’nda, Kral Şakir hayranları ile buluştu.

Çocukların hayranı olduğu Kral Şakir’in tasarımcısı karikatürist Varol Yaşaroğlu, düzenlediği söyleşi programında çocukların merak ettiği tüm soruları cevapladı.

En çok izlenen Türk animasyon olan Kral Şakir Varol Yaşaroğlu çocukları ve çizgi filmleri çok sevdiğini ifade ederek, ‘dördüncüsü düzenlenen kitap fuarına davet edildiğim ve sizlerle birlikte olduğum için çok memnunum. Bizlere bu imkanı sağlayan Osmaniye Belediyesine çok teşekkür ediyorum.’ İfadelerini kullandı.

Söyleşi programını ilgiyle takip eden çocuklar ve vatandaşlar, Varol Yaşaroğlu’na sorular sorup onunla sohbet etme fırsatını sağlayan Osmaniye Belediyesine ve Başkan Kadir Kara’ya teşekkür ettiklerini dile getirdiler.

Leave a Reply